RESTARTBODY programy

ONLINE programy na chudnutie pre začiatočníkov aj pokročilých

VYBER SI TEN SVOJ!

Pridať sa môžeš kedykoľvek

RESTARTBODY #15

Je čas povedať zbohom výhovorkám a privítať zmenu a úspech vo svojom živote! Predstavujeme vám náš nový program Restartbody #15, ktorý vám pomôže dosiahnuť vysnívanú postavu.

Spoločne budeme posúvať vaše limity a objavovať skrytú silu, o ktorej ste možno ani netušili.

Tak čo, idete do toho s nami? Pridajte sa k Restartbody #15 a urobte prvý krok k lepšej verzii samého seba.

RESTARTBODY #14

Nastal ten pravý čas, aby ste ukončili kapitolu výhovoriek a otvorili novú - kapitolu zmeny a úspechu. Predstavujeme vám Restartbody #14 - váš osobný tréner v online svete, ktorý je tu, aby vám pomohol premeniť vaše sny o dokonalej postave na realitu. 

Ivanka a Vratko sú tu, pre vás, aby vás viedli každý deň počas 30-minútových tréningov, 6 dní v týždni. Každý deň s nami budete posúvať svoje hranice a objavovať novú silu, o ktorej ste ani nevedeli, že ju máte.

RESTARTBODY #13

Čas na výhovorky skončil. Je čas na akciu. Je čas na RESTARTBODY! Nebuď len divákom svojho života. Buď jeho hrdinom. Pridaj sa k nám, začni už dnes a zaži zmenu, akú si ani nedokázala predstaviť!

RESTARTBODY - online program na cvičenie, ktorý je špeciálne navrhnutý pre ženy ako si ty. Pre tých, ktorí chcú zmeniť svoje telo, ale aj spôsob, akým sa naň pozerajú. 

RESTARTBODY #12 DO PLAVIEK

Zabudni na všetky výhovorky a začnite sa meniť už dnes! Práve teraz máš jedinečnú príležitosť začať budovať tú dokonalú postavu, o ktorej si vždy snívala.

Cvičenie z pohodlia  domova, podľa tvojho časového harmonogramu, zamerané na formovanie a tonizáciu každej časti tvojho tela. Vylepši svoju kondíciu, zvýš svoje sebavedomie a cíť sa skvele v svojej koži!

RESTARTBODY #11 JARNÝ DETOX

Chceš  schudnúť, nakopnúť svoje telo, naštartovať spaľovanie, chceš zacítiť príval sviežej energie?

S jarou prichádza nová energia. Aby sme ju prijímali naplno, potrebujeme čistú myseľ a čisté telo. To dokážeme vybudovať jedine správnymi návykmi a my sme tu presne pre to, aby sme ťa to naučili. Naučili ťa pravidelne sa hýbať, ukážeme ti, že tréningy nemusia byť nuda. Dáme si spoločné výzvy, ktoré sú vždy dobrým nakopávačom. Jednoducho sme v tom spolu! Spolu to dokážeme !

RESTARTBODY #10 RB 3.0

Cvičenie, stravovanie a myslenie. To sú tri piliere, na ktorých úpešne stojí program RESTARTBODY 3.0 a na ktorých stojí aj tvoja premena a úspešné dosiahnutie cieľa.

Okrem nových tréningov s ktorými budujeme silu, kondíciu aj flexibilitu, máme aj nové výzvy pre tvoju MYSEĽ. Pripravený je tiež JEDÁLNIČEK na 30 dní, 5 jedál denne aj s kalorickými hodnotami. Jednoduché chutné jedlá bez špeciálnych ingrediencií.

KLUB ENEONKA + HOME FITNESS

Klub eNEONKA (a Home Fitness v jednom), to je viac ako 100 online tréningov na jednom mieste. 30 minútové tréningy s Ivankou a Vratkom? Alebo atmosféra tréningov priamo z NEONKY? To všetko bez limitov nájdeš v Klube eNEONKA. A ak hľadáš štruktúru, náš mesačný rozvrh je ako tvoje fitness GPS - ukáže ti presne, čo a kedy cvičiť, aby si dosiahol výsledky, ktoré si si vysníval.