RESTARTBODY programy

ONLINE programy na chudnutie pre začiatočníkov aj pokročilých

VYBER SI TEN SVOJ!

RESTARTBODY

Čas na výhovorky skončil. Je čas na akciu. Je čas na RESTARTBODY! Nebuď len divákom svojho života. Buď jeho hrdinom. Pridaj sa k nám, začni už dnes a zaži zmenu, akú si ani nedokázala predstaviť!

RESTARTBODY - online program na cvičenie, ktorý je špeciálne navrhnutý pre ženy ako si ty. Pre tých, ktorí chcú zmeniť svoje telo, ale aj spôsob, akým sa naň pozerajú. 

RESTARTBODY DO PLAVIEK

Zabudni na všetky výhovorky a začnite sa meniť už dnes! Práve teraz máš jedinečnú príležitosť začať budovať tú dokonalú postavu, o ktorej si vždy snívala.

Cvičenie z pohodlia  domova, podľa tvojho časového harmonogramu, zamerané na formovanie a tonizáciu každej časti tvojho tela. Vylepši svoju kondíciu, zvýš svoje sebavedomie a cíť sa skvele v svojej koži!

RESTARTBODY JARNÝ DETOX

Chceš  schudnúť, nakopnúť svoje telo, naštartovať spaľovanie, chceš zacítiť príval sviežej energie?

S jarou prichádza nová energia. Aby sme ju prijímali naplno, potrebujeme čistú myseľ a čisté telo. To dokážeme vybudovať jedine správnymi návykmi a my sme tu presne pre to, aby sme ťa to naučili. Naučili ťa pravidelne sa hýbať, ukážeme ti, že tréningy nemusia byť nuda. Dáme si spoločné výzvy, ktoré sú vždy dobrým nakopávačom. Jednoducho sme v tom spolu! Spolu to dokážeme !

RESTARTBODY 3.0

Cvičenie, stravovanie a myslenie. To sú tri piliere, na ktorých úpešne stojí program RESTARTBODY 3.0 a na ktorých stojí aj tvoja premena a úspešné dosiahnutie cieľa.

Okrem nových tréningov s ktorými budujeme silu, kondíciu aj flexibilitu, máme aj nové výzvy pre tvoju MYSEĽ. Pripravený je tiež JEDÁLNIČEK na 30 dní, 5 jedál denne aj s kalorickými hodnotami. Jednoduché chutné jedlá bez špeciálnych ingrediencií.

KLUB ENEONKA

Cvič lacnejšie, cvič pravidelne a cvič spolu s nami!

V Klube eNEONKA nájdeš všetky videá z ukončených reStartBody kurzov - RB Jarný detox, RB 3.0, RB Formuj a ďalšie. Zároveň budeš mať prístup aj k jedálničkom, výzvam a všetkým informáciám, ktoré sú súčasťou týchto kurzov. Aktuálne je v klube viac ako 80 tréningov.

Pozor, BONUSOM je starostlivo zostavený rozvrh cvičení v rámci Klubu tak, aby si si precvičil celé telo a aby výber tréningov bol pestrý. Rozvrh sa mení každý mesiac.

HOME FITNESS

Všetky tréningy z NEONKY pod jednou strechou. Vybrať si vieš podľa trénera alebo podľa programu. Obľúbené tréningy bez obmedzenia. Bez obmedzenia znamená, že môžeš denne odcvičiť koľko tréningov chceš.

Nájdeš tu viac ako 100 tréningov, pričom cvičíme a pridávame videá pravidelne!