Klub eNEONKA


Cvič lacnejšie, cvič pravidelne a cvič spolu s nami!

Informácie o klube

 • Dĺžka členstva
  členstvo trvá mesiac
 • Dĺžka jedného cvičenia
  od 30 do 55 minút
 • Náročnosť
  pre začiatočníkov, aj pokročilých
 • Tréningy
  kardio, sila, flexibilita

Tréneri

Ivanka Rokyta
Vratko Rokyta

Cena iba: 19,90 eur/mesiac

Klub eNEONKA - Klub online cvičenia


Čo môžeš v klube eNEONKA nájsť? Máš k dispozícii viac ako 80 online tréningov, ktoré si môžeš zacvičiť bez obmedzení, to znamená, že si môžeš v jeden deň zacvičiť koľko tréningov len chceš :). Tréningy sú rozdelené do jednotlivých sekcií.

Nájdeš tam všetky videá ukončených programov Restartbody. Ak práve nejaký program reStartbody prebieha, po jeho skončení pridáme do klubu všetky videá z daného programu.

Môžeš si zacvičiť tiež tréningy priamo z NEONKY, silové, kardio cvičenia, aj tréningy zamerané na rozvoj flexibility. 

V Klube nájdeš aj rozvrh na mesiac, ktorého sa môžeš držať a ktorý sa pravidelne mení :). Tréningy v ňom sú nakombinované tak, aby si počas jedného týždňa precvičila celé telo a zároveň nemala pocit, že cvičíš stále to isté 🙂

Zapojené svalové partie

Najčastejšie otázky


Pre koho je členstvo v klube určené?

Klub eNEONKA je vhodný pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Nájdeš tam výber tréningov zo všetkých kurzov reStartBody. Nie si nijako obmedzený počtom tréningov za deň. Výber tréningov je naozaj pestrý - od silových cvičení, cez kardio, až po strečingové a joga tréningy.

Čo k cvičeniu budeš potrebovať

K cvičeniu budeš potrebovať priestor okolo seba aspoň na možnosť ľahnutia si, vodu, uterák, závažie a dobrú náladu. Ako závažie vieš použiť aj napr. fľaše s vodou :).

Ako budem vedieť čo a kedy mám cvičiť?

Je samozrejme na tebe, aké tréningy sa rozhodneš cvičiť, ale pripravili sme pre teba ROZVRH, ktorého sa môžeš držať. Tréningy sú nakombinované tak, aby si počas jedného týždňa precvičil/a celé telo a zároveň nemal/a pocit, že cvičíš stále to isté :).

Zakúpiť si členstvo v klube

Cena iba: 19,90 eur/mesiac