O nás

Vitajte na stránke RESTARTBODY!

Sme Ivanka a Vratko Rokyta, manželia, rodičia a vášniví športovci, ktorí veria, že silný a zdravý organizmus je základom šťastného a plnohodnotného života. 

Naša cesta k RESTARTBODY začala pred mnohými rokmi, keď sme sa obaja zamilovali do fitness a zdravého životného štýlu. Odvtedy budujeme našu kariéru v oblasti fitness ako tvorcovia konceptu NEONKA - siete fitness klubov v Košiciach, kde sa zameriavame na skupinové cvičenia plné energie a originálnej atmosféry. Meníme každé jedno obyčajné cvičenie na zážitok. 

Myšlienka vytvoriť RESTARTBODY, cvičenie na doma, vznikla ako odkaz na pandémiu, kedy sme hľadali spôsob, ako preniesť to, čo robíme, aj k vám domov. Chceli sme pomôcť ženám, ktoré túžia byť zdravšie, silnejšie a sebavedomejšie, ale z rôznych dôvodov nemôžu pravidelne cvičiť v posilňovni. Zistili sme, že je to úžasné, vďaka RESTARTBODY sme prekonali všetky obmedzenia, spoznali kopec ľudí z rôznych kútov Slovenska a pomohli sme im dosiahnuť vytúžené ciele.

RESTARTBODY je viac než len cvičenie. Je to zábava, vášeň, smiech aj dobrý pocit z odmakaného tréningu. Je to komunita ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a povzbudzujú na ceste za svojimi cieľmi. Je to priestor, kde môžete byť sami sebou, bez odsudzovania a očakávaní.

Čo nás odlišuje od konkurencie? Naša vášeň a oddanosť. Máme viac ako 10 rokov skúseností, naše tréningy sú jedinečné, nuda a jednotvárnosť u nás proste nehrozia. Vieme presne čo ľudia, ktorí cvičia doma, potrebujú, aby dosiahli svoje ciele, vieme, ako sa cítia a vieme ako ich čo najviac povzbudiť.

Preto sme tu - pre všetkých. Na každom kroku poskytujeme podporu, motiváciu a odborné vedenie. Neponúkame rýchle riešenia alebo zázračné diéty, namiesto toho vás naučíme, ako si vytvoriť zdravé návyky a životný štýl, ktorý dokážete udržať celý život.

Ivanka Rokyta

inštruktor a motivátor


"Ver tomu, že úspech je tvojou jedinou možnosťou."​

Zaujímam sa o nové trendy v skupinovom cvičení a o moderné stravovanie. Snažím sa byť vzorom pre ženy a matky, ktoré popri staraní sa o deti, rodinu či popri práci, nechcú zabúdať na seba a chcú byť spokojné samé so sebou a chcú byť šťastné, krásne a hlavne mať sa rady.

 • inštruktor World Jumping
 • inštruktor Les Mills
  (program BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYSTEP, BODYATTACK, THE TRIP, LM CORE)
 • nutričný poradca
  (NUTRIS - Ivan Mach)
 • absolventka tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých
  (Andy Winson)

Vratko Rokyta

inštruktor, poradca a motivátor


"Staň sa lepšou verziou samého seba !"​

Pomôžem ti vybudovať tvoje telo a tvoje vnútorné hodnoty tak, aby si bol úspešný vo svojom obore. Vytiahnem z teba to najlepšie, čo je v tebe. Fitnesu sa venujem viac ako 10 rokov, športovcom som už však od malička. Už v 7 rokoch som hral profesionálne futbal.

 • inštruktor World Jumping
 • inštruktor TRX
 • inštruktor Les Mills
  (program BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYSTEP, BODYATTACK, LM GRIT, THE TRIP, LM SPRINT)
 • nutričný poradca
  nutričný poradca
 • absolvent Neuro-Lingvistického Programovania úroveň Premier
  (Andy Winson)
 • Wim Hof Fundamental
  praktický 10 týždňový tréning, (dýchanie, otužovanie, myslenie)
 • Wim Hof Power Of The Mind
  špeciálny 8 týždňový kurz "SILA MYSLENIA"
 • SPARTAN RACE - SPRINT, SUPER, BEAST
  prekážkový beh na rôzne dĺžky trate