reStartBody Leto

SCHUDNI DO PLAVIEK SPOLU S NAMI !

45 dňový online kurz na chudnutie

Šťastie si v živote nekúpiš,

môžeš si však kúpiť tento kurz a na konci každého tréningu môžeš byť šťastný!

reStart
tela

Cvičenie je radosť a zábava.

Každá chvíľka, ktorú venuješ sebe sa odzrkadlí aj v tvojom živote. Budeš menej v strese. Nebudeš stále riešiť svoje kilá navyše, mať depky, že si zjedla niečo "nezdravé", že sa nevojdeš do oblečenia... 🙂

reStart
zdravia

Tvoju zmenu pocíti aj tvoja rodina a okolie!

Keď budeš šťastnejšia a spokojnejšia sama so sebou, odrazí sa to na celom tvojom živote. A leto? Aké to je byť na kúpalisku v pohode a neriešiť len či mi vidno brucho? 🙂
Super, že!

reStart
ducha

Všetko začína v hlave!

Už si to veľa krát počula a je to pravda, ktorú nejde oklamať. Správne nastavenie mysle dokáže urobiť zázraky, ak sa rozhodneš, že to teraz už naozaj dokážeš, tak sa to stane! My ťa podporíme a budeme ti na tvojej ceste oporou a podporou!

Čo stratíš, ak absolvuješ program?

 

 • Prebytočné kilá
  Ktoré už nebudeš chcieť späť!
 • Zlú náladu
  Už len radosť a energia!
 • Výhorky, že to nejde
  Lebo uvidíš, že všetko sa dá!
 • Ovisnuté brucho
  Získaš nové a pevnejšie!
 • Lenivosť
  Zrazu budeš mať viac chuti do života!

Čo získaš počas programu?

 

 • Pravidelné cvičenie
  Lebo pravidelnosť dáva tréningom zmysel a prináša výsledky! 30 minútové ONLINE tréningy + bonusové cvičenia (kardio, brucho, nohy či intervaly a strečing)
 • Tréning naživo v uzatvorenej FB skupine
  Každý utorok o 8:15 sa stretneme a budeme spolu cvičiť naživo, v skupine to predsa ide ľahšie! Cvičenie však bude dostupné počas celého programu.
 • Výzvy a úlohy
  Všetci máme radi výzvy. Práve výzvy nám pomôžu naučiť sa nové veci a zmeniť staré rutiny. V rámci výziev budeme mať počas programu úlohy pre lepšie stravovanie, zdravie a psychickú pohodu. Tieto úlohy naštartujú a podporia tvoj nový životný štýl.
 • Recepty, blogy a prednáška
  Čaká ťa prednáška o zdravom stravovaní, blog so super informáciami a tipy na chutné recepty.

Je to jednoduché, vyskúšaj jeden z našich tréningov

reStartBody - Dynamic

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Čas zapísať sa
do programu sa kráti.

Začíname 24.4.2022

Začať môžeš hneď!

Váhanie nás v živote ešte nikam neposunulo. Oberá nás však o príležitosti v živote niečo zmeniť.

Ponuka na DNES

predtým 59,99€

45 dňový kurz
len za 
19,99 €

Ponuka na DNES

predtým 59,99€

45 dňový kurz
len za 19
,99 €


Chceš schudnúť?

Chceš sa cítiť lepšie?

Chceš byť krajšia, štíhlejšia alebo vnútorne silnejšia?

Tento kurz je určený hlavne pre ženy, či mamičky, ktoré pri deťoch a všetkých povinnostiach v rodine nestíhajú navštevovať fitká. Naše tréningy s obľubou cvičia všetci členovia rodiny (áno, aj muži 🙂 ), pretože pohyby sú inšpirované všedným životom a v konečnom dôsledku pomáhajú aj pri športe.

ZAČNI HNEĎ!

Zdravie je prvoradé! Už dnes môžeš urobiť prvý krok k svojmu zdravšiemu ja! Zapíš sa do kurzu a začni s nami.

Denno-denne sa na hodinách stretávame s klientmi a presne vidíme, s ktorými cvikmi najviac bojujú, preto sa počas ONLINE cvičenia snažíme všetky dôležité veci dokonale vysvetliť. Samozrejmosťou je aj motivácia k dosahovaniu najlepších výsledkov. Veľmi dobre vieme, že dobrý tréning je taký, pri ktorom dosiahneš svoje maximum. Výborný tréning, je však taký, pri ktorom prekročíš svoje hranice. Aj napriek tomu musí tento tréning spĺňať jednu základnu podmienku. Musí ťa baviť! Musíš sa naňho tešiť! 

Pevne veríme, že naše skúsenosti z reálnych tréningov s reálnymi klientami sú silným základom k tomu, aby sme ti ponúkli tréning, ktorý si budeš užívať a ktorý ťa bude baviť. 


Kľúčové prvky kurzu

CVIČENIE

Tréning máš vždy zverejnený od 6:00 hod., aby si mohli zacvičiť už aj ránovstaji. Cvičíme každý deň, aby sme získali pravidelnosť a správny návyk. Tréningy majú 30 minút lebo aj za takýto zdanlivo krátky čas dokážeš veľké zmeny. Tréningy sú zamerané na silu a tvarovanie tela, používame aj závažia - jednoručky, či kotúče. Ak ich nemáš, postačí aj fľaša naplnená vodou. Cardio tréningy ťa nabijú energiou pričom spálime tú negatívnu. Na konci ti ostane len úsmev. Tréningy zamerané na strečing zas natiahnu svaly a vyčistia myseľ. 

STRAVA

Podľa nás je jedlo dôležitou súčasťou na ceste za výsledkami. Nemali by sme sa však obmedzovať. Stačí zopár jednoduchých pravidiel a vytúžené výsledky sa dostavia.

Nečakaj jedálniček, ten už máš. Veď sa stravuješ každý deň. Čakaj niekoľko TIPov ako si kontrolovať jedálniček a tým budeš môcť jesť zdravo a chutne bez obmedzení, či diét.

ZÁBAVA

Motivácia je ukrytá v tvojej hlave. Občas možno prídu momenty a príde skúška tvojho odhodlania.

Každý deň môžeš žiť naplno. Plný motivácie. Ak nevieš ako, vieme ti pomôcť aj v tomto smere. Sme plní prekvapení. Tešiť sa je prirodzené.

Ako? Jednoducho!

Odoslaním objednávky začína tvoja osobná premena.

Možno slová POTOM alebo NESKÔR boli v tvojom slovníku používané často. Sú to vlastne výhovorky.
Ako ďaleko to chceš dotiahnuť s výhovorkami?

Možno si aj ty teraz v duchu hovoríš: "Oddychovania (lenivosti) bolo už dosť, chcem s tým niečo spraviť!" Chceš sa začať hýbať, zdravšie žiť, zhodiť zopár kíl, či možno vytvarovať krásne krivky? Možno túžiš získať len viac energie. Zvykneme si v živote klásť vysoké nároky sami na seba. Ako to však pretaviť do praxe?

Časová náročnosť

Čas je kľúčová zložka, ako pre nás, tak i pre teba. Investovať čas do seba je rovnako dôležité ako chodiť do práce. Práca ti prináša finančné zázemie. Pohyb prináša radosť, psychickú pohodu. Radosť zo života si však kúpiť nedokážeš.

 • cvičenie 30 minút denne

Ako môžeš vidieť, ide o komplexný transformačný systém, ktorý skrýva ešte o čosi viac. Eso v rukáve máme stále pripravené pre všetkých, ktorí chcú zažiť transformáciu. Staň sa aj ty súčasťou niečoho veľkolepého! Niečoho, čo sa volá ŽIVOT. Áno, správne, hovoríme o tvojom ŽIVOTE!

Ako nás vnímate?

Môžeš sa nechať inšpirovať ľudmi, ktorí si na vlastnej koži zažili tento program.

Ja za to otužovanie som veľmi vďačná. Už dlhšie som sa k tomu odhodlávala, ale vy ste ma konečne nakopli... Je to paráda, alergia na chlad, ktorú mam sa mi eliminovala a ten pocit po sprche je na nezaplatenie :)))
Anička
Waaaaaauuuu..to bola pecka...stále lepšie a lepšie...ďakujem Ivanka a Vratko...ste perfektní ❤️
Laura
Asi sa budem opakovať. Ale bol to masakeer a super tréning! Ramená si síce necítim, beep test 10x na špičkách. Jupí som hrdá na seba. 🙂
Nikola
Vy ste proste úžasní Ivanka & Vratko ❤️. Ďakujeeeeeeem za rannú energiu a perfektný štart do dňa. 🙂
Katka
Brutálne to bolo, sa priznám že ja som to celé nedokázala dať naplno, musela som mať malé pauzy ale aj tak sa zo mňa lialo ako z krhly 😁
Ildi
Veľmi dobrý brušný tréning 👍 Všetko a bolo to megaaaa. Ivanka super povzbudzuješ a že stíhaš do toho normálne hovoriť tak to už hej 👊 a hudba super, taka nerušivá ale dobraaaa 👍
Lenka
Dnes som sa odvážila a odmerala na váhe -5kg od začiatku stehná -2cm boky -2cm a brucho -12cm odpadla som až som zavolala muža, aby mi prišiel zmerať brucho ešte raz. 😄 Budem pokračovať v restarte 2.0
Erika
Idete ako energizer, radosť na Vás pozerať, je vidieť, že robíte čo milujete, ďakujem
Zuzanareferent
Nech vám zostáva tento entuziazmus, je nákazlivý.
Annana materskej dovolenke
TÍMU Ivanke a Vratkovi hlavne veľkééé ďakujem, boli a sú perfektní,to čo robia robia super a baví ich to, vidno to na nich a preto je aj ten program taký dobrý. V minulosti som vyskúšala iné programy keď som bola ešte v BA a to sa s týmto ani nedá porovnať, popravde som ho ani nedokončila.
Viktóriabiller
Pokračujte v tom čo doteraz. Ide vám to skvele.
Stanislava Hégerčašníčka
To čo robíte je super a chýba mi neónka.
Erikaekonomický úsek
Robíte to úplne bombasticky, ďakujem vám za tento program 👏
Dominikaasistentka predaja
To čo robíte, robíte skvelo. Energia, ktorú prenášate z telky rovno ku mne do obývačky má dobíja a vedie až do cieľa. Ďakujem
Maria Hradisky Tóthmatka
Ste super, len tak ďalej, svet teraz potrebuje ľudí ako vy. 🤩🥰 Ktorí dokážu, pomôcť, povzbudiť a prebudiť vnútornú energiu.
Vlaďkaprocess expert - T systems
Ste fantastický a to čo robíte je vidieť že vás to baví. Len tak ďalej.
Marián
Ďakujem! Ste úplne skvelí a energia ktorá z vás ide na tréningoch ma dokáže motivovať k lepším výkonom. Projekt restartbody bol skvelý nápad.
Barbora Labašováadministrativa
Ste perfektní a vždy ma ženiete vpred, ako v osobnom živote, tak aj ako inštruktorku a ďakujem vám z celého srdca že môžem byť súčasťou Neonky.
Nikoleta Vargováučiteľka v MŠ
Ďakujem vám za príležitosť byť súčasťou tohto projektu! Neonka je pre mňa únik z tohto sveta v tejto dobe. ĎAKUJEM
Nikolamamina na materskej
Želám ešte veľa takýchto úspešných programov a nadšených cvičencov.
Viera Vavrincováobchodný manažér
Vážim si vytrvalosť a fantáziu v týchto ťažkých dňoch.
Beavysokoškolský pedagóg
Ste super, dajte recept odkiaľ beriete energiu 😀
Jankakoordinátor kvality
Veľké ĎAKUJEM, že sa zrodila myšlienka reStartBody 🥇a následná realizácia takéhoto programu 🏆👏.
KatkaKomplexné služby v oblasti finančného trhu
Obdivujem vás za to, že máte stále super nápady, za to, ako to všetko zvládate a stíhate popri súkromnom živote a aj za to, že máte toľko energie na rozdávanie a aj keď niekedy možno nemáte, tak si to ani nevšimneme.
Veronika IT Tester
Robíte to skvele, páči sa mi, že ste sa každému z nás snažili poradiť, boli ste tam pre nás.
Patríciaštudentka
To, že VY dvojka ste sa stretli a vytvorili milovanú Neonku určite nie je náhoda !!! 😉👍 Ta energia, vášeň, ktorá z vás ide je neopísateľná (cítiť aj cez obrazovku 🙂). Pocit, keď sa Ti rozžiaria oči, vyčarí úsmev, necítiš bolesť, nezažiješ, nepochopíš 😉 som rada, že som roky súčasťou Neonky, ste láska po prvej hodine 💙💕💙 držím vám prsty, oceňujem, ako ste sa prispôsobili dobe 👍ste silný tím a my vás podporime ❣
Luciamedicínsky reprezentant
Len tak ďalej Ivanka a Vratko svet potrebuje ľudí ako ste vy v dnešnej neľahkej dobe. 🤩🥰 Super práca čo ste dokázali, neskutočná energia, aj keď som nestíhala cvičiť live mala som vás pustených v pozadí a čerpala to skvelé naladenie.
Vladkaprocess expert
Jedno veľké ĎAKUJEM.
Andrea BarátováManager McDonald's
Ste úžasní, 🤩🤩❤️ vždy ste mi urobili skvelý deň, či to bolo cvičením, povzbudzovaním na tréningu alebo len komentárom v skupine. Patrí Vám veľké ĎAKUJEM zo ❤️
Laurazástupca vedúceho predajne - obuv
Robíte svet krajším, zdravším, úžasnejším! Prosím, neprestávajte. Bez vás by to nebolo ono. Vaše vystupovanie, prejavy, cviky, príspevky. Jednoducho všetko je úplne top. Mala som zopár trénerov a popravde online tréningy som dlho nepreferovala, ale s vami to naberá úplne iný zmysel.
Denisavzťahový manažér
Držím vám palce, aby ste to zvládli a vydržali.
Dominikaadministratíva

Aké máte s nami výsledky?

Zaleží nám hlavne na tvojich výsledkoch. Aby tvoje vysnívané telo bolo dosiahnuté. Cítiť sa šťastne a spokojne je naším dlhodobým cieľom.

Zlákalo ma hlavne to, že tréningy sú 30minútové, čo bolo pre mňa úplne super popri 2 deťoch. Už po 1.týždnk od Restart Body 3.0 som začala na sebe vidieť zmeny. Zmeny hlavne v nastavení mysle. Myslím si, že 🙋🏻‍♀️ Ivanka a 🙋🏻‍♂️ Vratko to robia s veľkou láskou. S láskou k svojej práci, s láskou k cvičeniu, s láskou k druhým, k nám, ku svojim klientom. Veľmi Vás za to obdivujem a ĎAKUJEM, že ste! Že ste tu pre nás a nevzdávate sa.
Miška- 4,5kg za 30 dní
"...... október 2020 depresívna skoro 40 ročná matka 3 detí na rodičovskom v neustálom pozore a neustále doma s deťmi, ktoré potrebuju viac menej neustálu pozornosť a starostlivosť upadá do zlej rutiny, nespokojnosti. Zlozvyky, ako jedlo aj o 22:00 alebo skoro fľaša vína 🥂 padla každý večer, nehovoriac rýchly snack (keks, 🍫 čokoláda, chipsy) nespavosť a nočné vstávanie k deťom, neustále kričanie na deti, hádky na denno denno poriadku a ľutovania svojho života som upadala do väčšieho stresu a depresie.
Ria- 8kg za 75 dní
"V prvom rade ďakujem 🙏 Ivanke a Vratkovi za úžasný program Restartbody, vďaka nemu som sa konečne naštartovala niečo zo sebou spraviť. Roky som mala výhovorky, že nemám na cvičenie čas, že zdravá strava je len jedenie trávy 😃😃😃 a ja chcem jesť všetko 🤣. Ale vďaka tomuto programu a skupine ľudí, v korej som ... som zistila, že jedlo je chutné aj v zdravšej podobe.
Nikola-8kg za 60 dní
Pomocou Neonky a RB som doteraz schudla 11 kg, momentálne vážim 59 kg. Výsledky v centimetroch: z brucha -20 cm, z bokov -8 cm, zo stehien -6 cm. Postupne sa mi formuje celá postava, mám krásne vyformované ruky, ramená, nohy, zadoček a aj to brucho sa už dáva dokopy. Neustále na sebe pracujem, lebo jednu vec viem: že už sa nechcem vrátiť tam, kde som začínala.
Zuzka-11kg za 9 mesiacov

CHCEŠ ZAČAŤ?

Výborne. Už dnes môžeš urobiť prvý krok k svojmu cieľu.
Zapíš sa do programu a začni s nami.


KTO ŤA BUDE SPREVÁDZAŤ

NA TVOJEJ ÚŽASNEJ CESTE?

Voláme sa Ivanka a Vratko Rokyta. Sme manželia a zároveň rodičia dvoch krásnych detičiek Emily a Vratka.
Venujeme sa hlavne skupinovému cvičeniu. V Košiciach sa nám podarilo vytvoriť sieť fitness centier zameraných na skupinové cvičenia s cieľom redukovať hmotnosť. Jeho názov je NEONKA.

Sme v prvom rade normálni ľudia ako aj ty v bežnom živote. Avšak na druhej strane sme NENORMÁLNI, ba priam ABNORMÁLNI. Možno sa teraz pýtaš prečo. Do cvičenia s vami dávame svoju dušu a srdce. V každom tréningu ideme naplno. Môžeš si byť istý, že ti nedovolíme len tak nečinne sedieť a pozerať sa. Budeš musieť zdvihnúť svoj zadok a makať. Zvládneme to však spoločne. Záleží nám na tvojom úspechu.

Ivanka Rokyta

inštruktor a motivátor

"Ver tomu, že úspech je tvojou jedinou možnosťou."

Zaujímam sa o nové trendy v skupinovom cvičení a o moderné stravovanie. Snažím sa byť vzorom pre ženy a matky, ktoré popri staraní sa o deti, rodinu či popri práci, nechcú zabúdať na seba a chcú byť spokojné samé so sebou a chcú byť šťastné, krásne a hlavne mať sa rady.

 • inštruktor World Jumping
 • inštruktor Jógy pre tehotné a jógy pre deti
 • inštruktor Les Mills
  (program BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYSTEP, BODYATTACK, THE TRIP, LM CORE)
 • nutričný poradca
  (NUTRIS - Ivan Mach)
 • absolventka tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých (Andy Winson)

Vratko Rokyta

inštruktor, poradca a motivátor

"Staň sa lepšou verziou samého seba !"

Pomôžem ti vybudovať tvoje telo a tvoje vnútorné hodnoty tak, aby si bol úspešný vo svojom obore. Vytiahnem z teba to najlepšie, čo v tebe je. Fitnesu sa venujem viac ako 10 rokov, športovcom som už však od malička. Už v 7 rokoch som hral profesionálne futbal.

 • inštruktor World Jumping
 • inštruktor TRX
 • inštruktor Les Mills
  (program BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYSTEP, BODYATTACK, LM GRIT, THE TRIP, LM SPRINT)
 • nutričný poradca
  (NUTRIS - Ivan Mach)
 • absolvent Neuro-Lingvistického Programovania úroveň Premier Practicioner (Andy Winson)
 • Wim Hof Fundamental - praktický 10 týždňový tréning,  (dýchanie, otužovanie, myslenie)
 • Wim Hof Power Of The Mind - špeciálny 8 týždňový kurz "SILA MYSLENIA"
 • SPARTAN RACE - SPRINT, SUPER, BEAST - prekážkový beh na rôzne dĺžky trate

Často kladené otázky

Možno ti napadá veľa otázok, na niektoré z nich tu nájdeš určite odpoveď.

Je toto cvičenie vhodné aj pre začiatočníkov?

Tréningy sú zostavené tak, aby vyhovovali začiatočníkom aj pokročilým, ktorí majú už s cvičením skúsenosti. Trénujeme vždy dvaja, pričom jeden z nás ukazuje neustále ukazuje cvik pre začiatočníkov.

Je potrebné mať k tomuto cvičeniu nejaké náradie?

Nie je potrebné mať na cvičenie žiadne náradie. Ak máš doma podložku na cvičenie, prípadne jednoručky, je to výhoda, ale nie nevyhnutnosť. Jednoručky vieš nahradiť fľašami naplnenými vodou.

Aký dlhý čas budem mať na pozretie/odcvičenie videa z jedného dňa?

Video s tréningom je prístupné až do skončenia celého programu. Môžeš sa k nemu kedykoľvek vrátiť, znova si ho zacvičiť.

Je potrebné byť zaregistrovaný na facebooku?

Na facebooku sa môžeš pridať do uzatvorenej skupiny, na ktorú odkaz ti pošleme po registrácii, no nie je to podmienka. Všetky potrebné videá a informácie budeš mať k dispozícii po prihlásení na našej stránke.

Mám nadváhu či iné zdravotné problémy, môžem sa k vám pripojiť?

Nadváha nie je problém, na obrazovke sme vždy dvaja. Jeden z nás ukazuje verziu pre úplných začiatočníkov. V prípade zdravotných problémov sa obráť na odborníka a pýtaj sa, čo presne robiť nemôžeš. Možno ide len o skákanie (problémy s kĺbmi, či platničkami) V tom prípade nasleduj ľahšiu verziu, ktorú uvidíš na obrazovke.

CHCEŠ ZAČAŤ?

Výborne. Už dnes môžeš urobiť prvý krok k svojmu cieľu.
Zapíš sa do programu a začni s nami.

Našimi partnermi sú: