reStart

Body FORMUJ

Vyformuj si svoju postavu po LETE!

4 týždňový online kurz na chudnutie

Je tvojím cieľom

- schudnúť

- vyformovať a spevniť postavu

- získať novú kondíciu

- cítiť sa fit, krásne a spokojne?

 

Tak si tu správne!

 

S našou 4 týždňovou výzvou to určite dokážeš poriadne naštartovať!

Prečo do toho ísť práve s nami?

S nami v tom nie si sám! Sme skúsená dvojica, ktorá sa v oblasti športu pohybuje už dlho, máme roky skúseností s prácou a komunikáciou s ľuďmi. Sme veľmi empatickí a teda sa vieme veľmi dobre vcítiť a vžiť do toho čo prežívaš, nielen na tréningoch ale celkovo pri rôznych životných situáciach. Robíme to čo milujeme a robíme to po svojom :). Naše tréningy sú originálne, zábavné, plné dobrej hudby a motivácie, ale tiež odborného jednoduchého koučingu a správnej techniky. Môžeš sa teda úplne spoľahnúť, že vieme čo robíme a nebáť sa skúsiť niečo nové!

Prečo začať práve teraz?

Kedy je ten správny čas začať s cvičením? To je otázka! Podľa nás vtedy, keď už si úplne vyčerpaná, unavená zo života, z detí, prídeš na to, že ťa vlastne nič neteší a že vlastne nie si spokojná sama so sebou, ani s tým, že na seba nemáš vôbec čas, že všetci okolo teba sú obstaraní, najedení, vypratí, vyžehlení, vysmiaty a ty nič....áno presne, vtedy je čas konečne "buchnúť po stole" a povedať si, že 30 minút denne sa musí nájsť aj pre mňa 🙂 Cvičenie je neskutočne dobrá psychohygiena a ver nám, to že do toho pôjdeš bude tvoje najlepšie rozhodnutie v živote!

 

 

Prečo cvičiť práve z domu?

No lebo to je tak jednoduché! Proste nikam necestuješ, zaberá to menej času, sprchu máš vždy teplú a medzitým ešte aj perie práčka :). No a ty len rozložíš podložku pred telku a ideš! Samozrejme, vieme, že hlavne my sme tí, čo vravia, že v skupine je sila, veď o tom sú aj naše kluby v Košiciach, ale vieme, že tá energia sa dá preniesť aj k tebe domov!

A preto sme na to traja!

My dvaja a ty!

3, 2, 1, reŠTART!

 

 • Teraz prišiel Tvoj čas a my ti ponúkame riešenie a pomocnú ruku!
  Aké by to bolo,keby si sa cítila presne tak ako si želáš? Dobre vo svojom tele, sebavedomá, šťastná, usmiata a zdravá. Aké by to bolo neriešiť, či si môžem obliecť toto či tamto, či môžem ísť na túru s touto kondičkou, či sa môžem ísť bicyklovať s deťmi a či sa nebudem hanbiť že za nimi nestíham, či môžem zjesť ten kopček zmrzliny alebo rožok o ôsmej večer? Predstav si, aké to bude, ak toto všetko bude v poriadku. Proste byť v pohode, mať všetky svoje neduhy preč, nemať komplexy, užívať si zimné wellnesy a bazény, bez toho aby sme sa museli zakrývať do županov a osušiek... Proste žiť plnohodnotný život!
 • Sme Ivanka a Vratko a sme pripravení!
  ...sme pripravení sprevádzať ťa v tejto výzve, byť ti oporou, zodpovedať všetky otázky, ktoré ti počas výzvy napadnú a správne ťa nasmerovať na tvojej ceste za zdravším životným štýlom. V tejto výzve sa stretneme s krátkymi 30 minútovými tréningami, ktoré sú zamerané na cardio, silu a flexibilitu a ich kombináciou dokážu zvýšiť svoju kondíciu a priniesť želané výsledky. Ak tréningy skombinuješ so zdravým stravovaním a dostatočným spánkom, pocítiš zmenu, budeš silnejšia, rýchlejšia a budeš sa cítiť oveľa viac fit ako kedykoľvek predtým 🙂

Čo očakávať v našom kurze?

 • Pravidelné cvičenie
  30 minútové tréningy, ktoré ti nezaberú veľa času, ale prinesú zaručené výsledky. 6 tréningov v týždni - cardio tréningy, ktoré ťa nabudia, zabavia a spália kopec kalórií, tréningy na silu, s náradím alebo bez, podľa tvojej voľby, ktoré pekne vyformujú postavu, HIIT tréning pre lepší výkon, bonusový tréning pre tých, ktorí nikdy nemajú dosť.
 • Test zdatnosti na začiatku a konci výzvy
 • Vzorový jedálny lístok
  jedálny lístok na zdravé stravovanie pre inšpiráciu z úplne bežne dostupných surovín, aj s kalorickými hodnotami
 • Podporná FB skupina
  kde získaš rôzne rady, tipy, veľa motivácie a zábavy!

Je to jednoduché, vyskúšaj jeden z našich tréningov

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Čas zapísať sa
do programu sa kráti.

Začíname 10.10.2022

Začať môžeš hneď!

Váhanie nás v živote ešte nikam neposunulo. Oberá nás však o príležitosti v živote niečo zmeniť.

Ako nás vnímate?

Môžeš sa nechať inšpirovať ľudmi, ktorí si na vlastnej koži zažili tento program.

Ja za to otužovanie som veľmi vďačná. Už dlhšie som sa k tomu odhodlávala, ale vy ste ma konečne nakopli... Je to paráda, alergia na chlad, ktorú mam sa mi eliminovala a ten pocit po sprche je na nezaplatenie :)))
Anička
Waaaaaauuuu..to bola pecka...stále lepšie a lepšie...ďakujem Ivanka a Vratko...ste perfektní ❤️
Laura
Asi sa budem opakovať. Ale bol to masakeer a super tréning! Ramená si síce necítim, beep test 10x na špičkách. Jupí som hrdá na seba. 🙂
Nikola
Vy ste proste úžasní Ivanka & Vratko ❤️. Ďakujeeeeeeem za rannú energiu a perfektný štart do dňa. 🙂
Katka
Brutálne to bolo, sa priznám že ja som to celé nedokázala dať naplno, musela som mať malé pauzy ale aj tak sa zo mňa lialo ako z krhly 😁
Ildi
Veľmi dobrý brušný tréning 👍 Všetko a bolo to megaaaa. Ivanka super povzbudzuješ a že stíhaš do toho normálne hovoriť tak to už hej 👊 a hudba super, taka nerušivá ale dobraaaa 👍
Lenka
Dnes som sa odvážila a odmerala na váhe -5kg od začiatku stehná -2cm boky -2cm a brucho -12cm odpadla som až som zavolala muža, aby mi prišiel zmerať brucho ešte raz. 😄 Budem pokračovať v restarte 2.0
Erika
Idete ako energizer, radosť na Vás pozerať, je vidieť, že robíte čo milujete, ďakujem
Zuzanareferent
Nech vám zostáva tento entuziazmus, je nákazlivý.
Annana materskej dovolenke
TÍMU Ivanke a Vratkovi hlavne veľkééé ďakujem, boli a sú perfektní,to čo robia robia super a baví ich to, vidno to na nich a preto je aj ten program taký dobrý. V minulosti som vyskúšala iné programy keď som bola ešte v BA a to sa s týmto ani nedá porovnať, popravde som ho ani nedokončila.
Viktóriabiller
Pokračujte v tom čo doteraz. Ide vám to skvele.
Stanislava Hégerčašníčka
To čo robíte je super a chýba mi neónka.
Erikaekonomický úsek
Robíte to úplne bombasticky, ďakujem vám za tento program 👏
Dominikaasistentka predaja
To čo robíte, robíte skvelo. Energia, ktorú prenášate z telky rovno ku mne do obývačky má dobíja a vedie až do cieľa. Ďakujem
Maria Hradisky Tóthmatka
Ste super, len tak ďalej, svet teraz potrebuje ľudí ako vy. 🤩🥰 Ktorí dokážu, pomôcť, povzbudiť a prebudiť vnútornú energiu.
Vlaďkaprocess expert - T systems
Ste fantastický a to čo robíte je vidieť že vás to baví. Len tak ďalej.
Marián
Ďakujem! Ste úplne skvelí a energia ktorá z vás ide na tréningoch ma dokáže motivovať k lepším výkonom. Projekt restartbody bol skvelý nápad.
Barbora Labašováadministrativa
Ste perfektní a vždy ma ženiete vpred, ako v osobnom živote, tak aj ako inštruktorku a ďakujem vám z celého srdca že môžem byť súčasťou Neonky.
Nikoleta Vargováučiteľka v MŠ
Ďakujem vám za príležitosť byť súčasťou tohto projektu! Neonka je pre mňa únik z tohto sveta v tejto dobe. ĎAKUJEM
Nikolamamina na materskej
Želám ešte veľa takýchto úspešných programov a nadšených cvičencov.
Viera Vavrincováobchodný manažér
Vážim si vytrvalosť a fantáziu v týchto ťažkých dňoch.
Beavysokoškolský pedagóg
Ste super, dajte recept odkiaľ beriete energiu 😀
Jankakoordinátor kvality
Veľké ĎAKUJEM, že sa zrodila myšlienka reStartBody 🥇a následná realizácia takéhoto programu 🏆👏.
KatkaKomplexné služby v oblasti finančného trhu
Obdivujem vás za to, že máte stále super nápady, za to, ako to všetko zvládate a stíhate popri súkromnom živote a aj za to, že máte toľko energie na rozdávanie a aj keď niekedy možno nemáte, tak si to ani nevšimneme.
Veronika IT Tester
Robíte to skvele, páči sa mi, že ste sa každému z nás snažili poradiť, boli ste tam pre nás.
Patríciaštudentka
To, že VY dvojka ste sa stretli a vytvorili milovanú Neonku určite nie je náhoda !!! 😉👍 Ta energia, vášeň, ktorá z vás ide je neopísateľná (cítiť aj cez obrazovku 🙂). Pocit, keď sa Ti rozžiaria oči, vyčarí úsmev, necítiš bolesť, nezažiješ, nepochopíš 😉 som rada, že som roky súčasťou Neonky, ste láska po prvej hodine 💙💕💙 držím vám prsty, oceňujem, ako ste sa prispôsobili dobe 👍ste silný tím a my vás podporime ❣
Luciamedicínsky reprezentant
Len tak ďalej Ivanka a Vratko svet potrebuje ľudí ako ste vy v dnešnej neľahkej dobe. 🤩🥰 Super práca čo ste dokázali, neskutočná energia, aj keď som nestíhala cvičiť live mala som vás pustených v pozadí a čerpala to skvelé naladenie.
Vladkaprocess expert
Jedno veľké ĎAKUJEM.
Andrea BarátováManager McDonald's
Ste úžasní, 🤩🤩❤️ vždy ste mi urobili skvelý deň, či to bolo cvičením, povzbudzovaním na tréningu alebo len komentárom v skupine. Patrí Vám veľké ĎAKUJEM zo ❤️
Laurazástupca vedúceho predajne - obuv
Robíte svet krajším, zdravším, úžasnejším! Prosím, neprestávajte. Bez vás by to nebolo ono. Vaše vystupovanie, prejavy, cviky, príspevky. Jednoducho všetko je úplne top. Mala som zopár trénerov a popravde online tréningy som dlho nepreferovala, ale s vami to naberá úplne iný zmysel.
Denisavzťahový manažér
Držím vám palce, aby ste to zvládli a vydržali.
Dominikaadministratíva

Aké máte s nami výsledky?

Zaleží nám hlavne na tvojich výsledkoch. Aby tvoje vysnívané telo bolo dosiahnuté. Cítiť sa šťastne a spokojne je naším dlhodobým cieľom.

"Zlákalo ma hlavne to, že tréningy sú 30minútové, čo bolo pre mňa úplne super popri 2 deťoch. Už po 1.týždni od RestartBody 3.0 som začala na sebe vidieť zmeny. Zmeny hlavne v nastavení mysle. Myslím si, že 🙋🏻‍♀️ Ivanka a 🙋🏻‍♂️ Vratko to robia s veľkou láskou. S láskou k svojej práci, s láskou k cvičeniu, s láskou k druhým, k nám, ku svojim klientom. Veľmi Vás za to obdivujem a ĎAKUJEM, že ste! Že ste tu pre nás a nevzdávate sa."
Miška- 4,5kg za 30 dní
"...... október 2020 - depresívna skoro 40 ročná matka 3 detí na rodičovskom v neustálom pozore a neustále doma s deťmi, ktoré potrebujú viac menej neustálu pozornosť a starostlivosť upadá do zlej rutiny, nespokojnosti. Zlozvyky, ako jedlo aj o 22:00 alebo skoro fľaša vína 🥂 padla každý večer, nehovoriac rýchly snack (keks, 🍫 čokoláda, chipsy) nespavosť a nočné vstávanie k deťom, neustále kričanie na deti, hádky na denno denno poriadku a ľutovania svojho života. Upadala som do väčšieho stresu a depresie.
Ria- 8kg za 75 dní
"V prvom rade ďakujem 🙏 Ivanke a Vratkovi za úžasný program Restartbody, vďaka nemu som sa konečne naštartovala niečo so sebou spraviť. Roky som mala výhovorky, že nemám na cvičenie čas, že zdravá strava je len jedenie trávy 😃😃😃 a ja chcem jesť všetko 🤣. Ale vďaka tomuto programu a skupine ľudí, v ktorej som ... som zistila, že jedlo je chutné aj v zdravšej podobe.
Nikola-8kg za 60 dní
"Pomocou Neonky a RB som doteraz schudla 11 kg, momentálne vážim 59 kg. Výsledky v centimetroch: z brucha -20 cm, z bokov -8 cm, zo stehien -6 cm. Postupne sa mi formuje celá postava, mám krásne vyformované ruky, ramená, nohy, zadoček a aj to brucho sa už dáva dokopy. Neustále na sebe pracujem, lebo jednu vec viem: že už sa nechcem vrátiť tam, kde som začínala."
Zuzka-11kg za 9 mesiacov

Ivanka Rokyta

inštruktor a motivátor 

"Ver tomu, že úspech je tvojou jedinou možnosťou."

Zaujímam sa o nové trendy v skupinovom cvičení a o moderné stravovanie. Snažím sa byť vzorom pre ženy a matky, ktoré popri staraní sa o deti, rodinu či popri práci, nechcú zabúdať na seba a chcú byť spokojné samé so sebou a byť šťastné, krásne a hlavne mať sa rady.

 • inštruktor World Jumping
 • inštruktor Jógy pre tehotné a jógy pre deti
 • inštruktor Les Mills
  (program BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYSTEP, BODYATTACK, THE TRIP, LM CORE)
 • nutričný poradca
  (NUTRIS - Ivan Mach)
 • absolventka tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých (Andy Winson)

Vratko Rokyta

inštruktor, poradca a motivátor

"Staň sa lepšou verziou samého seba !"

Pomôžem ti vybudovať tvoje telo a tvoje vnútorné hodnoty tak, aby si bol úspešný vo svojom obore. Vytiahnem z teba to najlepšie, čo v tebe je. Fitnesu sa venujem viac ako 10 rokov, športovcom som už však od malička. Už v 7 rokoch som hral profesionálne futbal.

 • inštruktor World Jumping
 • inštruktor TRX
 • inštruktor Les Mills
  (program BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYSTEP, BODYATTACK, LM GRIT, THE TRIP, LM SPRINT)
 • nutričný poradca
  (NUTRIS - Ivan Mach)
 • absolvent Neuro-Lingvistického Programovania úroveň Premier Practicioner (Andy Winson)
 • Wim Hof Fundamental - praktický 10 týždňový tréning,  (dýchanie, otužovanie, myslenie)
 • Wim Hof Power Of The Mind - špeciálny 8 týždňový kurz "SILA MYSLENIA"
 • SPARTAN RACE - SPRINT, SUPER, BEAST - prekážkový beh na rôzne dĺžky trate

Často kladené otázky

Možno ti napadá veľa otázok, na niektoré z nich tu nájdeš určite odpoveď.

Je toto cvičenie vhodné aj pre začiatočníkov?

Tréningy sú zostavené tak, aby vyhovovali začiatočníkom aj pokročilým, ktorí majú už s cvičením skúsenosti. Trénujeme vždy dvaja, pričom jeden z nás ukazuje neustále ukazuje cvik pre začiatočníkov.

Je potrebné mať k tomuto cvičeniu nejaké náradie?

Nie je potrebné mať na cvičenie žiadne náradie. Ak máš doma podložku na cvičenie, prípadne jednoručky, je to výhoda, ale nie nevyhnutnosť. Jednoručky vieš nahradiť fľašami naplnenými vodou.

Aký dlhý čas budem mať na pozretie/odcvičenie videa z jedného dňa?

Video s tréningom je prístupné až do skončenia celého programu. Môžeš sa k nemu kedykoľvek vrátiť, znova si ho zacvičiť.

Je potrebné byť zaregistrovaný na facebooku?

Na facebooku sa môžeš pridať do uzatvorenej skupiny, na ktorú odkaz ti pošleme po registrácii, no nie je to podmienka. Všetky potrebné videá a informácie budeš mať k dispozícii po prihlásení na našej stránke.

Mám nadváhu či iné zdravotné problémy, môžem sa k vám pripojiť?

Nadváha nie je problém, na obrazovke sme vždy dvaja. Jeden z nás ukazuje verziu pre úplných začiatočníkov. V prípade zdravotných problémov sa obráť na odborníka a pýtaj sa, čo presne robiť nemôžeš. Možno ide len o skákanie (problémy s kĺbmi, či platničkami) V tom prípade nasleduj ľahšiu verziu, ktorú uvidíš na obrazovke.

CHCEŠ ZAČAŤ?

Výborne. Už dnes môžeš urobiť prvý krok k svojmu cieľu.
Zapíš sa do programu a začni s nami.

Našimi partnermi sú: