RESTARTBODY #13

40 dňový online program na chudnutie

Už si niekedy pozerala na svoje telo a povedala si:

"Chcela by som sa cítiť lepšie

v mojej vlastnej koži?"

 

Máme pre teba tajný recept ako na to, ako dosiahnuť skutočnú zmenu.

 

Predstavujeme ti RESTARTBODY #13 - online program na cvičenie, ktorý je špeciálne navrhnutý pre ženy ako si ty. Pre tých, ktorí chcú zmeniť svoje telo, ale aj spôsob, akým sa naň pozerajú.  

Ako vieme, že je toto cvičenie pre teba?

Pretože sme sa zaoberali tými istými bojmi. Boj s postavou, strachom z cvičenia, nerozumením zdravému životnému štýlu... Tým všetkým sme si prešli a pripravili sme program, ktorý ti pomôže vyriešiť tieto problémy.

V RESTARTBODY 

 • nájdeš pohyb, ktorý pre teba nebude utrpením a povinnosťou, ale do ktorého sa zamiluješ a budeš milovať aj ten pocit po tréningu
 • spôsob stravovania, ktorý ťa nebude obmedzovať - už žiadne výčitky svedomia, veď o tom život nie je 🙂
 • ľudí, ktorí s tebou budú zachádzať ako s jedinečnou osobou, ktorou si. Rozumieme, že nie všetky telá sú rovnaké a že každé telo si zaslúži individuálny prístup.

Áno si tu správne! Sme tu už 10 rokov, doteraz sme pomohli tisíckam klientom na ich ceste za novým JA. Dôveruj nám, pomôžeme aj tebe!

RESTARTBODY #13 nie je len o cvičení. Je to o tom, ako sa naučiť milovať a rešpektovať svoje telo, ako ho viesť k zdraviu a silnému sebavedomiu. Preto je náš program flexibilný a prispôsobiteľný tvojim potrebám. Naším cieľom je pomôcť ti dosiahnuť svoje ciele, ale zároveň ti ukázať, že cvičenie môže byť zábavné :). Podporujeme ťa na každom kroku cesty, aby sme zabezpečili, že sa cítiš povzbudená a inšpirovaná pokračovať. Takže, ak si unavená z nekonečného cyklu diét a cvičenia bez výsledkov, je čas vyskúšať niečo iné. Je čas na RESTARTBODY. 

Čo očakávať v našom programe?

 • Tréningy zamerané na vyformovanie brucha
 • Cardio tréningy, ktoré ti zlepšia kondičku
 • Silové tréningy, ktoré ti pekne vyformujú a spevnia telo
 • Strečing, ktorý natiahne tvoje svaly a upokojí myseľ
 • Podporná FB skupina
  Skupina na facebooku, kde nájdeš povzbudenie do cvičenia, praktické tipy na zmenu jedálnička, ale aj kopec nových informácií a receptov
 • Mesačná výzva
  Výzva, ktorá ti pomôže prekonať svoje hranice
 • Motivačné ranné povzbudenie
  Správna dávka motivácie do nového dňa
 • Ebook recepty
  Ebook zostavený z FITreceptov od Lucky. Raňajky, obedy a večere. Krásne prehľadné a pohromade. Už žiadne starosti s tým čo si pripraviť 🙂
 • Video recepty
  Video recepty od Lucky z FitReceptov. Varenie a pečenie bude zábava 🙂

Čas zapísať sa
do programu sa kráti.

Začíname 02.10.2023

Váhanie nás v živote ešte nikam neposunulo. Oberá nás však o príležitosti v živote niečo zmeniť.

   Tradične sa na teba tešia Ivanka a Vratko!

Ivanka Rokyta

fitness inštruktorka, motivátorka, podnikateľka, zakladateľka premium fitness clubov NEONKA

"Ver tomu, že úspech je tvojou jedinou možnosťou."

Kto je Ivanka Rokyta?

Zaujímam sa o cvičenie, som všetko v jednom 🙂 Som podnikateľka, "biznis žena", ktorá miluje svoju prácu (NEONKA a RESTARTBODY), akčný život, prácu s ľuďmi a potom relax na tréningu. Cvičenie je pre mňa odburávač stresu a tiež pri ňom doplňam energiu, ktorú potrebujem k svojím dvom veselým a energickým deťom 🙂 Snažím sa byť vzorom pre ženy a matky, ktoré popri práci, staraní sa o deti a rodinu, nechcú zabúdať na seba a chcú byť spokojné samé so sebou a chcú byť šťastné, krásne a hlavne mať sa rady.

Kde pôsobí?

- zakladateľka siete fitness clubov NEONKA a online tréningového programu RESTARTBODY - manažérka clubov NEONKA a marketing manažér - inštruktor Jógy pre tehotné a jógy pre deti - inštruktor Les Mills tréningov (BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYSTEP, BODYATTACK, THE TRIP, LM CORE) - nutričný poradca (NUTRIS - Ivan Mach) - absolventka tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých (Andy Winson)

Vratko Rokyta

fitness inštruktor, poradca a motivátor, zakladateľ NEONKY, ambasádor SPARTAN RACE

"Staň sa lepšou verziou samého seba !"

Kto je Vratko Rokyta?

Trénovaniu sa venujem viac ako 10 rokov, športovcom som už však od malička. Aktuálne som tiež ULTRA bežec, behávam dlhé trasy po kopcoch a lesoch, v auguste 2023 som vyhral beh Rusínska 100vka - kde som zdolal aktuálne najdlhšiu trať môjho života - 111km. Pripravujem tiež ľudí na preteky SPARTAN race - fyzicky aj psychicky, som ambasádorom týchto pretekov. Venujem sa tiež otužovaniu, Zdravému dýchaniu, rôznym technikám, ktoré nám zlepšujú a skvalitňujú život. Pomôžem ti vybudovať tvoje telo a tvoje vnútorné hodnoty. Vytiahnem z teba to najlepšie, čo je v tebe.

Kde pôsobí?

- zakladateľ siete fitness clubov NEONKA a online tréningového programu RESTARTBODY -inštruktor Les Mills tréningov (BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYSTEP, BODYATTACK, LM GRIT, THE TRIP, LM SPRINT) -nutričný poradca (NUTRIS - Ivan Mach) -absolvent Neuro-Lingvistického Programovania úroveň Premier Practicioner (Andy Winson) -Wim Hof Fundamental - praktický 10 týždňový tréning,  (dýchanie, otužovanie, myslenie) -Wim Hof Power Of The Mind - špeciálny 8 týždňový kurz "SILA MYSLENIA" -SPARTAN RACE ambasádor - SPRINT, SUPER, BEAST - prekážkový beh na rôzne dĺžky trate -Ultrabežec, osobný tréner OCR

Aké máte s nami výsledky?

Zaleží nám hlavne na tvojich výsledkoch. Aby tvoje vysnívané telo bolo dosiahnuté. Cítiť sa šťastne a spokojne je naším dlhodobým cieľom.

"Zacala som najprv cvičiť vaše live tréningy, zapojila som sa do výzvy Daj si kardio a nasledne som sa zapojila do Restartbody 2.0 Každý deň som si odmakala, cítim sa skvele, robíte to super, škoda, že nemôžem chodiť k vám na tréningy. Vďaka vám sa teším na cvičenie aj keď doma, no vždy sa prekonám a zacvičím si. Mám 48 rokov, mám už aj vnúčatá, no keď sa chce, ide to aj doma. Určite budem aj naďalej s vami cvičiť, škoda že už nie sú live tréningy. Želám vám veĺa úspechov"
Martina
"V prvom rade ďakujem 🙏 Ivanke a Vratkovi za úžasný program Restartbody, vďaka nemu som sa konečne naštartovala niečo so sebou spraviť. Roky som mala výhovorky, že nemám na cvičenie čas, že zdravá strava je len jedenie trávy 😃😃😃 a ja chcem jesť všetko 🤣. Ale vďaka tomuto programu a skupine ľudí, v ktorej som ... som zistila, že jedlo je chutné aj v zdravšej podobe.
Nikola
"Týždenná výzva je odmenou. Pochvala zrealizovaná a zlepšilo to deň aj mne ;). Najväčšia výzva je ovocie. Tento návyk nemám a preto je to skutočne výzva 🙈. Drepy prídu hneď po tréningu a studenej sprche. Tú som si obľúbila 💓. Konečne priateľ nehundre, že je po mne sauna. Ďakujem za tento program. Moojím cieľom bolo po zime naštartovať telo a premôcť lenivosť :)"
Lenka
"Pomocou Neonky a RB som doteraz schudla 11 kg, momentálne vážim 59 kg. Výsledky v centimetroch: z brucha -20 cm, z bokov -8 cm, zo stehien -6 cm. Postupne sa mi formuje celá postava, mám krásne vyformované ruky, ramená, nohy, zadoček a aj to brucho sa už dáva dokopy. Neustále na sebe pracujem, lebo jednu vec viem: že už sa nechcem vrátiť tam, kde som začínala."
Zuzka

Ako nás vnímate?

Môžeš sa nechať inšpirovať ľudmi, ktorí si na vlastnej koži zažili tento program.

Uau, ranný pozdrav Slnka má niečo do seba. Páči sa mi to :). Obetujem každý deň 10-15 min spánku a zacvičím si to. Musím pochváliť, každým novým RB sa zlepšujete. Super jedálniček, výzvy, premakané...
Katka
Waaaaaauuuu..to bola pecka...stále lepšie a lepšie...ďakujem Ivanka a Vratko...ste perfektní ❤️
Laura
...RESTARTBODY - od 2020 sa zúčasťňujem a veľmi ma to s vami baví :). Ak sa mi nepodarí v týždni odcvičiť nejaký tréning, nedá mi to, a v sobotu to dobieham 🙂
Mária
Vy ste proste úžasní Ivanka a Vratko ❤️. Ďakujeeeeeeem za rannú energiu a perfektný štart do dňa. 🙂
Katka
Tento RB úplná TOPka 🙂 (RB 3.0 - 2023)
Tatiana
Za mňa perfektný...je super, že stále pridáte niečo nové, čo ma prinúti ešte viac zamakať 🙂 (RB 3.0 - 2023)
Katarína
...Ste výnimoční a s nikým necvičím radšej ako s vami 🙂
Zuzka
Ahojte, dnešný tréning bol SUPER, strašne ma bavil. Mám rada kardio s fajn hudbou vypeckovanou tak, aby ťa potiahla, keď už nevládzeš. Super choreo, dobrý rytmus, s dokonale zladenou hudbo, žiadne prestoje - dobrá nálada - jedna pecka! Dokonca ma tak nabil energiou, že som si po ňom išla ešte zabehať - to už síce nebolo také super, ale nevadí - dikeeees 🙂 (RB 3.0 - 2023)
Eva
Idete ako energizer, radosť na Vás pozerať, je vidieť, že robíte čo milujete, ďakujem
Zuzanareferent
TÍMU Ivanke a Vratkovi hlavne veľkééé ďakujem, boli a sú perfektní,to čo robia robia super a baví ich to, vidno to na nich a preto je aj ten program taký dobrý. V minulosti som vyskúšala iné programy keď som bola ešte v BA a to sa s týmto ani nedá porovnať, popravde som ho ani nedokončila.
Viktóriabiller
Najlepší program, najlepšie cvičenie, najlepšia motivácia!. Ďakujem 🙂
Andrea
Ahojte, cvičenia na 1 a strava naozaj chutná 🙂
Monika
Robíte to úplne bombasticky, ďakujem vám za tento program 👏
Dominikaasistentka predaja
To čo robíte, robíte skvelo. Energia, ktorú prenášate z telky rovno ku mne do obývačky má dobíja a vedie až do cieľa. Ďakujem
Maria Hradisky Tóthmatka
Ste super, len tak ďalej, svet teraz potrebuje ľudí ako vy. 🤩🥰 Ktorí dokážu, pomôcť, povzbudiť a prebudiť vnútornú energiu.
Vlaďkaprocess expert - T systems
Ste fantastický a to čo robíte je vidieť že vás to baví. Len tak ďalej.
Marián
Ďakujem vám za príležitosť byť súčasťou tohto projektu! Neonka je pre mňa únik z tohto sveta v tejto dobe. ĎAKUJEM
Nikolamamina na materskej
Želám ešte veľa takýchto úspešných programov a nadšených cvičencov.
Viera Vavrincováobchodný manažér
Ste super, dajte recept odkiaľ beriete energiu 😀
Jankakoordinátor kvality
Veľké ĎAKUJEM, že sa zrodila myšlienka reStartBody 🥇a následná realizácia takéhoto programu 🏆👏.
Katka
Obdivujem vás za to, že máte stále super nápady, za to, ako to všetko zvládate a stíhate popri súkromnom živote a aj za to, že máte toľko energie na rozdávanie a aj keď niekedy možno nemáte, tak si to ani nevšimneme.
Veronika IT Tester
Robíte to skvele, páči sa mi, že ste sa každému z nás snažili poradiť, boli ste tam pre nás.
Patríciaštudentka
To, že VY dvojka ste sa stretli a vytvorili milovanú Neonku určite nie je náhoda !!! 😉👍 Ta energia, vášeň, ktorá z vás ide je neopísateľná (cítiť aj cez obrazovku 🙂). Pocit, keď sa Ti rozžiaria oči, vyčarí úsmev, necítiš bolesť, nezažiješ, nepochopíš 😉 som rada, že som roky súčasťou Neonky, ste láska po prvej hodine 💙💕💙 držím vám prsty, oceňujem, ako ste sa prispôsobili dobe 👍ste silný tím a my vás podporime ❣
Luciamedicínsky reprezentant
Ste úžasní, 🤩🤩❤️ vždy ste mi urobili skvelý deň, či to bolo cvičením, povzbudzovaním na tréningu alebo len komentárom v skupine. Patrí Vám veľké ĎAKUJEM zo ❤️
Laura
Robíte svet krajším, zdravším, úžasnejším! Prosím, neprestávajte. Bez vás by to nebolo ono. Vaše vystupovanie, prejavy, cviky, príspevky. Jednoducho všetko je úplne top. Mala som zopár trénerov a popravde online tréningy som dlho nepreferovala, ale s vami to naberá úplne iný zmysel.
Denisavzťahový manažér

Často kladené otázky

Možno ti napadá veľa otázok, na niektoré z nich tu nájdeš určite odpoveď.

Je toto cvičenie vhodné aj pre začiatočníkov?

Tréningy sú zostavené tak, aby vyhovovali začiatočníkom aj pokročilým, ktorí majú už s cvičením skúsenosti. Trénujeme vždy dvaja, pričom jeden z nás ukazuje neustále ukazuje cvik pre začiatočníkov.

Je potrebné mať k tomuto cvičeniu nejaké náradie?

Nie je potrebné mať na cvičenie žiadne náradie. Ak máš doma podložku na cvičenie, prípadne jednoručky, je to výhoda, ale nie nevyhnutnosť. Jednoručky vieš nahradiť fľašami naplnenými vodou.

Aký dlhý čas budem mať na pozretie/odcvičenie videa z jedného dňa?

Video s tréningom je prístupné až do skončenia celého programu. Môžeš sa k nemu kedykoľvek vrátiť, znova si ho zacvičiť.

Je potrebné byť zaregistrovaný na facebooku?

Na facebooku sa môžeš pridať do skupiny, na ktorú odkaz ti pošleme po registrácii, no nie je to podmienka. Všetky potrebné videá a informácie budeš mať k dispozícii po prihlásení na našej stránke.

Mám nadváhu či iné zdravotné problémy, môžem sa k vám pripojiť?

Nadváha nie je problém, na obrazovke sme vždy dvaja. Jeden z nás ukazuje verziu pre úplných začiatočníkov. V prípade zdravotných problémov sa obráť na odborníka a pýtaj sa, čo presne robiť nemôžeš. Možno ide len o skákanie (problémy s kĺbmi, či platničkami) V tom prípade nasleduj ľahšiu verziu, ktorú uvidíš na obrazovke.

CHCEŠ ZAČAŤ?

Výborne. Už dnes môžeš urobiť prvý krok k svojmu cieľu.
Zapíš sa do programu a začni s nami.

Našimi partnermi sú: