reStartBody 2.0


Schudni raz a navždy!

Informácie o kurze

 • Dĺžka kurzu
  celý kurz trvá 30 dní
 • Dĺžka jedného cvičenia
  je približne 30 minút
 • Náročnosť
  pre začiatočníkov, aj pokročilých
 • Tréningy
  kardio, sila, flexibilita

Tréneri

Ivanka Rokyta
Vratko Rokyta

Cena iba: 14,75 eur

Online kurz, ktorý ti pomôže
schudnúť raz a navždy!​


Druhá časť kurzu reStartBody 2.0 je pokračovaním kurzu reStartBody 3.0. Prvý stupeň svojho reštartu máš už za sebou. Spoločne sme to zvládli a spoločne pokračujeme. Pokračujeme v tom naďalej! Nie si žiadne B-čko, to, že čítaš tieto riadky znamená, že máš niečo za sebou. Taktiež to však znamená, že chceš ísť ďalej. Nenechávať nič na náhodu. Jednoducho pokračuj v plnení svojích cieľov. Za to ti patrí veľká pochvala a gratulácia. Chceme ťa povzbudiť, pretože vieme, že dokážeš všetko, čo si vysnívaš. Tak vitaj v 2.0 🙂

Zapojené svalové partie

Najčastejšie otázky


Pre koho je kurz vhodný

Tento kurz je vhodný pre absolventov kurz 3.0 alebo pre všetkých, ktorí chcú zmenu vo svojom živote. Cvičenia sú zostavené aj pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Poď do toho s nami!

Čo k cvičeniu budeš potrebovať

Na tieto tréningy budeš potrebovať náradie. Ideálne sú nejaké jednoručky s hmotnosťou 1kg až 5kg. Čakajú ťa nové tréningy. Budú troška náročnejšie, ale ty to určite zvládneš. V každom tréningu sme stále dvaja a jeden ukazuje ľahšiu modifikáciu, to už vieš.

Čo stratíš ak absolvuješ kurz?


- Svoje staré ja, to nové bude také, o akom snívaš.
- Pochmúrnu náladu vymeníš za usmiatu tvár.
- Presvedčenia, že sa to nedá. Čomu veríš, to sa stane.
- Ovisnuté brucho, ktoré ti chýbať určite nebude.
- Lenivosť nahradíš radosťou z pohybu.

Čo získaš?

Tréningy
20 x 30min. - ONLINE tréning
restDay
1 x 30 min. tréning na flexibilitu s relaxáciou
7 - dňová výzva
4 x 7 - dňová výzva pre lepšie stravovanie
30 - dňová výzva
pre ešte lepšie výsledky doubleDay 4 x 30min.
dupľa každý piatok 30 minút naviac pre rýchlejšie výsledky.

VÝSLEDKY HOVORIA ZA VŠETKO

Nikola -8,2kg za 60 dní

V prvom rade ďakujem 🙏 Ivanke a Vratkovi za úžasný program reStartBody, vďaka nemu som sa konečne naštartovala niečo zo sebou spraviť. Roky som mala výhovorky, že nemám na cvičenie čas, že zdravá strava je len jedenie trávy 😃😃😃 a ja chcem jesť všetko 🤣. Ale vďaka tomuto programu a skupine ľudí, v korej som ... som zistila, že jedlo je chutné aj v zdravšej podobe.

Ria -8kg za 75 dní

Október 2020 depresívna skoro 40 ročná matka 3 detí na rodičovskom v neustálom pozore a neustále doma s deťmi, ktoré potrebuju viac menej neustálu pozornosť a starostlivosť upadá do zlej rutiny, nespokojnosti. Zlozvyky, ako jedlo aj o 22:00 alebo skoro fľaša vína 🥂 padla každý večer, nehovoriac rýchly snack (keks, 🍫 čokoláda, chipsy) nespavosť a nočné vstávanie k deťom, neustále kričanie na deti, hádky na denno denno poriadku a ľutovania svojho života som upadala do väčšieho stresu a depresie.

Objednať kurz

Cena iba:14,75 eur